Rachunkowość budżetowa 2020 Majątek trwały w jednostce

art

Rachunkowość budżetowa 2020 Majątek trwały w rachunkowość budżetowa w praktyce poradnik dla księgowych jednostce budżetowej celem artykułu jest przekazanie uczestnikom pełnej wiedzy w zakresie rachunkowości jednostki budżetowej funkcjonującej zarówno w podsektorze rządowym jakim sposobem i samorządowym sektora finansów publicznych Rachunkowość budżetowa przedstawiona zostanie uczestnikom jako system wzmacniany o regulacje legislacyjne wynikające szczególnie z ustawy o rachunkowość budżetowa zadania z rozwiązaniami finansach publicznych również kodeksów wydanych w oparciu o ustawowe delegacje i ustawy o rachunkowości służący do odzwierciedlenia procesów gromadzenia i wydatkowania środków publicznych także gospodarowania jej majątkiem w odniesieniu do specyficznych zasad finansowania jednostki budżetowej służący zarządzającym jednostką kierownikowi jednostki głównemu księgowemu jednostki innym pracownikom do gromadzenia i przetwarzania informacji niezbędnych w podejmowaniu decyzji niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania jednostki Szczegółowemu przedstawieniu uczestnikom będą podlegały również i reguły i praktyka gospodarki finansowej jednostki budżetowej także ścisłej regulacji zasad gospodarowania środkami publicznymi będącymi w jej dyspozycji Omówione zostaną podobnie pożyteczne aspekty tworzenia systemu rachunkowości jednostki budżetowej począwszy od ustalenia polityki rachunkowości jednostki uwzględnieniem organizacji komórki finansowo-księgowej również umiejscowieniu i powiązaniu jej z innymi fragmentami struktury organizacyjnej danej jednostki budżetowej

Komentarze: 3


noavatar.png
Marcin Pchałek ekspert rządu RP w toku negocjacji dotyczących implementacji ramowej dyrektywy wodnej 2020-04-29

Ostatnio uruchomiłem witrynę, informacje, które oferujesz w tej witrynie, pomogły mi bardzo. Dzięki za cały czas i pracę.

noavatar.png
Absalon Ofelio 2020-05-15

Jestem bardzo zadowolony widząc twój post. Dziękuję bardzo i cieszę się, że się z Tobą skontaktuję. Czy uprzejmie wyślesz mi maila?

noavatar.png
Olech Ksawery 2020-05-24

Przez chwilę byłem nieobecny, ale teraz pamiętam, dlaczego kochałem tę witrynę. Dzięki, spróbuję sprawdzać częściej. Jak często aktualizujesz witrynę?